Яремче

Яремче

Яремче – низькогірний кліматичний курорт, розташований в межах Карпатського національного природного парку, понад століття утримує статус туристичної столиці Прикарпаття. Місто тягнеться 15 км по трасі між горами, знаходиться на відстані 62 км від обласного центру. Яремче складається з центральної частини міста, а також двох мікрорайонів села Дора і Ямна. Довжина кожного з них уздовж траси в межах Яремче приблизно 3-6 км.

Яремче розташоване в гірській улоговині, на своєрідній межі між гірськими формуваннями Ґорґани, Чорногора, Покутсько-Буковинські Карпати. Дора, особливо мікрорайон Кам’янка, відрізняється своїм мікрокліматом, оскільки розташована в долині підкови, утвореної гірськими хребтами. Це створює атмосферу захищеності та особливого затишку. Ямна – це куточок заспокійливого врівноваженого відпочинку без суєти та напруження. Тут своєрідно переплелись характерні ознаки гуцульського села та новітнього українського містечка.

Яремче – місто обласного підпорядкування. До Яремчанської міської ради належать села Паляниця (33 км), Яблуниця (31 км), Татарів (22 км), Вороненко (34 км) і Микуличин (12 км), селище міського типу Ворохта (30 км).

Відпочинок в Яремче

Відпочинок в Яремче особливо популярний в зимовий та літній періоди. Ось уже понад століття місто носить статус туристичної столиці Прикарпаття. Люблять в Яремче зустрічати Новий рік та святкувати Різдво не лише туристи, що приїжджають здалеку, але й жителі Івано-франківської і сусідніх областей. Влітку тут відбуваються різноманітні святкування та фестивалі. Читати далі...