Ворохта-тур

«Ворохта–тур» пропонує шанувальникам активного відпочинку здійснити захоплюючі мандрівки Карпатськими горами на джипах, квадроциклах та снігоходах. Ми надаємо Вам унікальну можливість подорожувати по високогір’ю Карпат, долати круті підйоми, насолоджуватись цілющим гірським повітрям, милуватись неповторними краєвидами.

В супроводі досвідченого інструктора Ви відкриєте для себе Карпати, обравши надзвичайно цікаві маршрути різної складності та тривалості. Ми ознайомимо Вас з мальовничою Ворохтою, затишно розташованою серед зелених полонин та незайманих лісів в оточенні гордості України – Карпатських гір. Варто відвідати пам’ятки гуцульської архітектури – дерев’яну гуцульську церкву Св. Петра і Павла 17ст., побудовану без жодного цвяха та церкву Різдва Пресвятої Богородиці 18ст. Цікавими об’єктами є арочні кам’яні залізнодорожні мости (віадуки), споруджені тут в 19ст.

Саме з Ворохти починаються найзручніші шляхи для сходження на найвищу вершину Українських Карпат – Говерлу. За бажанням наших гостей ми організовуємо піші походи та виїзди в гори з ночівлею в наметах. Разом з нами Ви можете взяти участь в приготуванні традиційних гуцульських страв на живій ватрі. В товаристві троїстих музик. Ви ознайомитесь з колоритними коломийками та співанками і навчитесь танцювати запальні гуцульські танці «Аркан» та «Гуцулку». Ми влаштовуємо корпоративні вечірки, сніданки, обіди в ресторанчику «Стара Ворохта», де в затишній та гостинній атмосфері Ви матимете змогу скуштувати смачну гуцульську їжу.

«Ворохта–тур» – це цікаво, драйвово, пізнавально і здорово!