Драгобрат

Драгобрат

Драгобрат - найбільш високігрний гірськолижний курорт в Карпатах (1 400 м над рівнем моря). 252 км від Ужгорода. Урочище Драгобрат знаходиться на відстані 18 км від смт. Ясіня.

До гірськолижного курорту належать 20 трас різної складності, що розташовані на схилах гори Близниця (1883 м) та гори Стіг (1704 м) гірського масиву Свидівець. Загальна довжина трас складає понад 10 км. Найкоротша траса у 300 м для початківців знаходиться на горі Близниця. Найдовша траса має біля 2 км. Відпочинок в Карпатах саме тут полюбляють екстремали та шанувальники фрірайду, оскільки можуть покататися на досить складних чорних трасах. Завдяки великій висоті природне снігове покриття одне з найкращих, а сніг на горах затримується майже до початку літа. Тому Драгобрат називають Карпатським Сибіром.

По всій полонині Драгобрат розташовано багато зручних витягів, які належать різним закладам відпочинку в горах. Два бугельних витяги по 1000 м і 2 мультиліфти 100 і 250 м має гірськолижна база “Драгобрат”. Ще 1 мультиліфт, бугельний (800 м) та парнокрісельний витяги (1200 м) знаходяться в межах відпочинкового комплексу “Вершина Карпат”. Парнокрісельний витяг має туристичний комплекс “Карпатська чайка”. Бугель (800 м) та мультиліфт (280 м) є біля готелю “Оаза”. Ще 1 бугель (250 м) належить пансіонату “Дзвонар”, а 1 мультиліфт (250 м) - туристичній базі “Едельвейс”.

Інфраструктура хороша, хоч на Драгобрат дістатися не так просто. Тому тут відпочивають в основному затяті лижники та наполегливі активні туристи. Доступний добрий прокат гірськолижного спорядження, діє гірськолижна та сноуборд школа "Оленіскі".

Вартість від: 
0 uah
Контакти: 
Закарпатська область
Рахівський р-н, смт. Ясіня