Ангарський перевал

Ангарський перевал

Ангарський перевал - гірськолижний курорт в Криму (752 м над рівнем моря). Через Ангарський перевал проходить траса Сімферополь-Ялта (на відстані 30 км від Сімферополя і 52 км від Ялти).

Ангарський перевал - чудове місце для гірськолижного катання на відпочинку в Криму. Траси розміщуються на схилаг гори Ангар-Бурун (1441 м) та гори Еклізі-Бурун (1527 м). Кататися в основному можна вздовж 3 бугельних витягів, що розміщені послідовно в напрямку вершини Ангар-Бурун (650 м, 600 м і 300 м), однак зараз вони не працюють.

Нижні схили чудово підходять для новачків, а також усіх тих, хто любить покатитися на санках, сноутюбах та інших пристосуваннях для спуску з засніженої гірки задля розваги. Будується невеликий сноупарк. Високогірні ділянки траси біля вершини лавинонебезпечні і взимку практично закриті для катання. На більш цікаві “середні” траси лижники та сноубордисти піднімаються пішки або на снігоходах чи квадроциклах. Перепад висот складає 750 м. Бугельний витяг у 200 м є на горі Еклізі-Бурун.

Присутня непогана інфраструктура. Є прокат гірськолижного спорядження, можна скористатися послугами інструкторів лижної та сноуборд школи сертифікованих в АПГІУ, покататись на ковзанах.