Львівська область

Львівська область має надзвичайно багату історико-культурну спадщину, відзначається розвитком усіх видів мистецтва і туризму. Туристичною перлиною є старовинне місто Львів, де знаходиться понад 2 тисячі різноманітних пам’яток - храмів, церков, споруд польської та австрійської архітектури, художніх скульптур та пам’ятників.

Гори України на Львівщині - це Східні Бескиди, що є частиною великого гірського масиву Бескиди в Карпатах. Вони відомі в першу чергу як місце якісного санаторно-курортного лікування та оздоровлення. Є тут мінеральні води та спеціальні лікувальні грязі. Значну частину рекреаційних територій займають заповідники та парки, де збережені цікаві природні об’єкти та унікальні місцеві краєвиди.

 

Туризм. Львівщина відома своїми бальнеологічними курортами в містах Трускавець, Моршин, Східниця, Великий Любінь, Немирів, Розлуч, де лікують проблеми нирок, сечо-видільної та травної систем. Однак, особливістю Львівської області є замки та фортеці, яких тут збереглося найбільше в Україні. Найвідоміші з них - Олеський, Золочівьский, Підгорецький, Жовківський, Свіржський, Бродівський замки, унікальна фортеця Тустань та інші. Справжньою туристичною перлиною є місто Львів, де знаходиться понад 2 тисячі різноманітних пам’яток.

Відпочинок. На відпочинку в горах Львівщини для Вас будуть доступними усі види розваг, починаючи від краєзнавчих екскурсій і закінчуючи екстремальними пригодами на скелях, воді чи в повітрі. Взимку активізується центр гірськолижного туризму в Славську, осередки зимового відпочинку в Тисовці та Орявчику. В інші пори року дуже популярним є рафтинг та сплави по Дністру. Також постійно організовуються туристичні походи в гори.

Харчування. Звісно, як і скрізь, у Львівській області сотнями запрошують відвідувачів різноманітні кафе та бари. Вишукані ресторації зваблюють скуштувати найсмачніші страви української кухні, а також апетитні смаколики різних національних кухонь (німецької, польської, італійської), що здавна проникли в цей край. Проте, тут часто і за стіл зі смаком посадять, і до страви оригінально та весело припросять. А ще напевне ніде так, як на Львіщині, співіснують поруч комфорт сучасних закладів харчування та ностальгічна закутковість численних невеликих генделиків і кнайп, де затишно заховатись від суєти.