Розпочався 73 концертний сезон Івано-Франківської обласної філармонії

25 вересня розпочався 73 концертний сезон Івано-Франківської обласної філармонії 2012-2013 рр. Сезон відкрила яскрава програма "У світі прем'єр" за участю мистецьких колективів та солістів філармонії. Концерти триватимуть до 28 грудня 2012 р.

Родзинкою першої половини концертного сезону стануть приїзд видатного піаніста-віртуоза з Німеччини Олега Полянського, одного з кращих віолончелістів України Олександра Пірієва (Київ), українсько-американського тріо, блискучих виконавців Наталії Хоми, Володимира Винницького та Назарія Пилатюка, неперевершеного танцюриста з Ніцци Емануеля Флореса, улюлбленця місцевої публіки, блискучого піаніста з Москви Олексія Набіуліна, одного з кращих польських скрипалів, професора з Варшави Анджея Кульки та ін. На завершення року симфонічний оркестр із солістами польських театрів подарують "Новорічний сюрприз". 

За словами директора філармонії Андрія Савки, запропоновані програми мають на меті стати яскравим втіленням високих мистецьких цінностей та ідеалів, які несе музичне мистецтво, та сподіваються на теплий відгук в серцях слухачів.