Перший фестиваль-пленер karpatyArt в Яремче та Ворохті

З 25 по 29 липня відбудеться перший мистецький фестиваль-пленер академічного мистецтва karpatyArt. Фестиваль поєднає в собі відпочинок в Карпатах, активне спілкування та кращі зразки камерної музики.  5 днів в горах будуть насичені роботою в групах, імпровізацією, дискусіями, лекціями, виступами на відкритих майданчиках та у камерних залах. Основні заходи заплановані у Ворохті та в Яремче, в рамках святкування Дня міста Яремче. karpatyArt це – вільна концертна площадка для музикантів: програми концертів формуються відповідно до подання заявок за ініціативою учасників.

Фестиваль karpatyArt спрямований на актуалізацію академічної музики, підтримку учасників у їх творчій діяльності, об’єднання та обмін досвідом між молодими виконавцями в груповій (тренінги) та сценічній (концерти) роботі.

Участь у фестивалі є чудовою нагодою познайомитись з традиціями краю, скуштувати домашню кухню Гуцульщини, отримати багато хорошого настрою, побувати в справжній мистецькій атмосфері, послухати прекрасну музику.

Подія буде цікавою як для активних музикантів, ансамблістів, молодих композиторів, критиків, мистецтвознавців, так і для туристів, поціновувачів академічної музики та усіх бажаючих.