ХХ Міжнародний Гуцульський фестиваль в смт. Верховина

 

ХХ Міжнародний Гуцульський фестиваль в смт. Верховина

З 21 по 23 вересня  в селищі Верховина пройде двадцятий ювілейний Міжнародний Гуцульський фестиваль. В рамках фестивалю буде проведено науково-практичні конференції, зустрічі з відомими гуцульськими майстрами, акторами, концерти, виступи гуцульських митців та гостей фестивалю. З нагоди фестивалю у Верховині та інших населених пунктах району буде створено та оновлено музейні краєзнавчі експозиції, присвячені гуцульській тематиці.

“Основним завданням фестивалю є піднесення проблем гуцульського регіону до практичного вирішення на державному рівні, привернення уваги громадськості та зарубіжжя до гуцульського краю задля його всебічного розвитку” – вказано у положенні про ХХ Міжнародний Гуцульський фестиваль Кабінету Міністрів України.

Розпочнеться фестиваль з науково-практичної конференції під назвою “Основні особливості соціально-економічного та духовного розвитку гуцульського регіону у специфічних етнографічних гірських ландшафтно-кліматичних умовах у період сучасних глобалізацій них процесів: стан, проблеми, перспективи”.

Концертну програму фестивалю заповнять виступи фольклорно-етнографічних колективів, оркестрів народних інструментів, вокальних ансамблів та окремих виконавців-солістів. Також виступатимуть танцювальні колективи та самодіяльні театри, виставлятимуться роботи майстрів образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва гуцульського регіону.

джерело: http://odtrk.if.ua