8 грудня розпочнеться Різдвяний ярмарок у Львові

IV Різдвяний ярмарок у Львові працюватиме з 8 грудня 2012 року до 14 січня 2013 року та стане епіцентром святкування зимових свят у місті.

У ці дні на центральних площах міста можна буде купити всілякі новорічні товари і поласувати традиційними частуваннями.

На території Ярмарку постійно діятимуть три сектори: гастрономічний із презентацією страв національної кухні, сувенірний із виставкою-продажем виробів кращих народних майстрів України та «Територія різдвяного настрою», де на відвідувачів будь-якого віку чекатиме насичена розважальна програма.

98 торгових наметів у вигляді колоритних дерев'яних будиночків розмістять на проспекті Свободи - від Оперного театру до пам'ятника Тарасові Шевченку, а також на західній стороні площі Ринок.

Учасниками ярмарку будуть майстри народних промислів: писанкарі, гончарі, різьбярі, майстри художніх виробів зі скла, шкіри, бісеру, металу, а також кондітети і ресторатори.

Серед різдвяних товарів на ярмарку традиційно будуть представлені новорічні сувеніри, вироби з кераміки, лляні речі, авторські роботи художників. Крім того, кожен охочий зможе спробувати всілякі смаколики: вареники, пампушки, мед, гарячий шоколад, глінтвейн.

Гостей свята очікує святкова програма: виступи дитячих колективів, гаївки, різноманітні майстер-класи: розпис писанки, виготовлення ляльки-мотанки, витинанки, прикрас, керамічних виробів. Львів'ян та гостей міста чекають танцювальні вечори, покази фільмів, виступи молодіжних гуртів. Крім цього на ярмарку буде виставлена?? Спеціальна святкова композиція, яка стане справжнім сюрпризом.

Різдвяний ярмарок 2012 у Львові буде проходити в робочі дні з 12:00 до 22:00, а у вихідні та святкові дні - з 11:00 до 23:00.

Програма ярмарку:

8 грудня - Офіційне відкриття Різдвяного ярмарку. 9 грудня - Майстер-класи до свята Святого Миколая. 12 грудня - Андріївські вечорниці. 15 грудня – Майстер-клас (листівка Святому Миколаю). 19 грудня - День Святого Миколая. 22 грудня – Майстер-клас по виготовленню новорічного віночка від відомої Львівської флористки. 7 січня - Львівська коляда. Виступи вертепів. 8 січня - Львівська коляда. Виступ гурту Йорий Клоц. 13 січня - Святкування Маланки.

джерело: http://www.turystam.in.ua